“Zoti e di sa të dua!”, Në ditëlindjen e Jonit Arbana bën dedikimin e veçantë

e postuar më at 23:41
122 0

Vogëlushi i Arbana Osmanit, Joni, është kthyer në një ndër fëmijët më të njohur e të komentuar në rrjete sociale.

Me siguri të gjithë keni dëgjuar për pasionin e tij të madh për lego-t me të cilat ka mbushur shtëpinë, si dhe për dashurinë e madhe që ka për kafshët, aq sa çdo kafshë që sheh në rrugë, dëshiron ta marrë në shtëpi.

Sot, Joni është djali i ditëlindjes dhe moderatorja e ka nisur ditën me një urim super special në rrjete sociale. Ajo ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram foto nga momentet më të veçanta me të birin, të cilit i shpreh gjithë dashurinë që i buron nga zemra.

“Vetëm Zoti e di sa të dua o Joni! Happy birthday jeta ime❤️”- shkruan Arbana krahas fotove që na i shkrinë zemrat të gjithëve!

Dje më 8 mars, me rastin e festës së gruas, Joni u kujdes që t’i bënte mamit surprizën më të bukur! Ai i dhuroi moderatores një letër të shkruar nga dora e tij, fjalët e së cilës ishin:

“E dashur mami, je e mrekullueshme si pranvera. Gëzuar 8 marsin. Të dua shumë! Jon”.

nga kategoria

Policja seksi e Kosovës vazhdon me pozat joshëse

Posted by - 10/04/2021 0
https://www.instagram.com/linda_b_aliu/?utm_source=ig_embed&ig_mid=555B0C77-3AAA-4E8B-B5B3-B65290BE7E05Tash e sa kohë, Linda Aliu, njihet si policja më seksi në Kosovë. Me fotografitë e saj nëpër rrjete sociale,…