Ziadin Sela uron besimtarët myslimanë: Urime Kurban Bajramin

e postuar më at 06:50
4 0

Besimtarët myslimanë festojnë këtë të martë Kurban Bajramin.

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët,Ziadin Sela e ka nisur ditën e sotme me një urim drejtuar besimtarëve myslimanë me rastin e Kurban Bajramit.
“Urime Kurban Bajramin!
Sjelltë shëndet, mirëqenie, gëzim, paqe dhe lumturi në familjet tuaja! Kjo festë le të inkurajojë frymën e bashkimit dhe solidaritetit dhe të forcojë vlerat e vërteta të respektit dhe mirëkuptimit të ndërsjellë. Le të mbushet kjo ditë e bekuar me gëzim!
Me respekt Ziadin Sela!”

 

T F

nga kategoria