Ziadin Sela infektohet nga Covid 19

e postuar më at 19:55
190 0

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela bën të ditur se është infektuar me COVID-19, përcjell Smart News TV.

Kreu i ASH-së, sqaron se klinikisht është pa ndonjë shqetësim dhe bën thirrje që të ruhet shëndeti.

“Të dashur miq. Sot bëra PCR testin për COVID 19 dhe më duhet të ndaj me ju rezultatin e këtij testi. Është pozitiv. Jam mirë, klinikisht pa ndonjë shqetësim, por protokollet mjeksore duhet respektuar prandaj më duhet të vetëizolohem për ca ditë. Respektoni masat, ruajeni veten dhe të tjerët…I juaji Ziadin Sela”, shrkuan kryetari i ASH, Ziadin Sela në profilin e tij në Facebook. Smart News TV

nga kategoria

pg slot