Zbulohen mbi 30 e migrantë në Maqedoni

e postuar më at 19:30
119 0

Policia njofton se mbi 30 emigrantë janë gjetur në një furgon dje në rrugën magjistrale në afërsi të fshatit Marvinci.

“Në koordinim me zyrtarët policorë të Qendrës rajonale për çështje kufitare dhe nga SP për mbikëqyrje kufitare Bogorodicë është vërejtur një automjet “Peugeut boxer”. Pas ndalesës së automjetit janë gjetur 32 emigrantë”,thuhet në njoftimin e policisë.

J X

nga kategoria

Pollogu “vlon” nga mashtrimet

Posted by - 08/03/2021 0
Apelohet që qytetarët të jenë më të kujdesshëm kur hasin në njerëz të panjohur, të cilët ofrojnë apo kërkojnë shërbime…