Zaevi uroi Kurtin, shprehu gatishmërinë për një takim sa më të shpejtë

e postuar më at 16:54
74 0

“Shpresoj se do të takohemi sa më shpejtë” dhe të vazhdojmë me realizimin e interesave strategjike të të dy shteteve.

Kështu mes të tjerash ka shkruar kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev në telegram urimin ndaj kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti.

“Shpresoj se do të takohemi sa më shpejtë” dhe të vazhdojmë me realizimin e interesave strategjike të të dy shteteve.

Kështu mes të tjerash ka shkruar kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev në telegram urimin ndaj kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti.

J X

nga kategoria

BDI dhe metamorfoza!

Posted by - 22/08/2021 0
Dr. Arben TARAVARI Para disa ditësh, dola në një konferencë për shtyp ku ndër të tjera fola edhe për zgjedhjet…