Zaev për regjistrimin: Do të veprojmë si të thotë Kuvendi

e postuar më at 13:07
86 0

Kryeministri Zoran Zaev për ndryshimin e Ligjit për regjistrim, thekson se si të thotë Kuvendi ashtu do të veproj. Zaev shtoi se në takimin me Mickoskin duhej të jetë edhe kryeparlamentari Talat Xhaferi.

 

“Unë e kam për detyrë të kërkoj zgjidhje. Ndoshta duhej edhe kryeparlamentari të jetë në takim me mua dhe Mickoskin”, tha Zaev.

J X

nga kategoria

Parashikimi i motit

Posted by - 23/04/2021 0
Moti do të jetë me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Do të ketë më shumë reshje në…