Zaev: Javën tjetër do të takohem me opozitën shqiptare

e postuar më at 12:12
107 0

Kryeministri Zaev, për “TV21”, ka konfirmuar se javën tjetër do të takohet me opozitën shqiptare.

Zaev tha se do të takohet për të zgjidhur problemin e qytetarëve pa shtetësi.

 

“Po. Unë do të takohem me Aleancën dhe Alternativën javën tjetër për të zgjidhur problemin e qytetarëve pa shtetësi”, tha Zaev.

Kujtojmë që të hënën në Klubin e deputetëve do të takohen Zaev dhe Mickoski për të diskutuar për të gjitha temat jetike.

J X

nga kategoria