Yllka Gashi reagon për herë të parë pas vdekjes së të atit

e postuar më at 11:34
207 0

Rreth dy javë më parë u njoftua se ka ndërruar jetë babai i aktores së mirënjohur, Yllka Gashi.

Megjithatë, deri më tani nuk ishte bërë asnjë reagim nga vet artistja, e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo së fundmi ka bërë një dedikim prekës për të atin në rrjete sociale, duke shtuar se nuk ka fjalë që e përshkruan dashurinë, dhimbjen e mallin për të.

Yllka Gashi

Babi jem…
I dashtun,
I mirë,
I urtë,
I butë, See More

— with Fllanza Gashi Shatkuand Donika Gashi.

 

J X

nga kategoria

pg slot