Xhensila Myrtezaj duket në formë, ndërsa vë në pah linjat trupore në paraqitjet e fundit

170 0

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj, ka kohë që nuk ka qenë aktive me ndonjë projekt muzikor.

Megjithatë, ajo po vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e angazhuar në rrjete sociale me imazhe e video të ndryshme, ndërsa herë pas here nuk mungon as me poza atraktive.

E tillë shfaqet edhe në këto të fundit, në të cilat po ashtu ka vënë në pah linjat trupore.

E veshur në një fustan satin ngjyrë qumështi dhe një triko të bardhë, Myrtezaj ka marrë gjithë vëmendjen me dukjen glamuroze.

Kjo ka bërë që të komentohet mjaft shumë edhe për format e bujshme, edhe pse merret prej vitesh me palestër.

Administrator

Ky lajmë është postuar nga ana e redaksionit SMART NEWS. - Administratori

nga kategoria

pg slot