Xhaferi: Vendimi për shtyrjen e regjistrimit duhet të bëhet në Kuvend, jo në media

e postuar më at 21:36
215 0

Në emisionin Click plus në Tv21, ku i ftuar është kryeparlamentari Talat Xhaferi ku po bisedohet për tema të ndryshme.

Në mes tjerash Xhaferi komentoi edhe takimin mes Zaevit dhe Mickoskit.

Ai tha se nuk është kompetencë e liderëve të caktohet data për zgjedhjet.

Ndërkohë që deklaroi se ‘Vendimi për shtyrjen e regjistrimit duhet të bëhet në Kuvend, jo në media’.

J X

nga kategoria

pg slot