Vodhi një skuter elektrik, arrestohet gostivarasi

e postuar më at 13:02
45 0

Më 04.09.2022, rreth orës 19:30, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar e kanë privuar nga liria 30-vjeçarin me iniciale Sh.F. nga fshati Çegranë i Gostivarit, i cili paraprakisht në rrugën “Borce Jovanovski” në Gostivar ka marrë një skuter me targa regjistrimi të Gostivarit në pronësi të J.R. (30) nga Gostivari. Skuteri është gjetur dhe i është kthyer pronarit, ndërsa Sh.F. është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të përgatitet parashtresë përkatëse ndaj personit në fjalë./KlanMacedonia/

J X

nga kategoria

pg slot