Vjosa Osmani vizion Qendrën e Vaksinimit në Prishtinë

e postuar më at 12:05
189 0

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani bashkë me ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitia, po vizitojnë Qendrën e Vaksinimit në sallën “1 Tetori” në Prishtinë, raporton Gazeta Express.

Osmani bashkë me ministrin Vitia po përshëndeten bashkë me punëtorët shëndetësorë në këtë Qendër, dhe po njoftohen për punën që po bëhet aty.

Derisa Osmani po qëndron në vizitë në këtë Qendër, aty po vazhdon vaksinimi i punëtorëve shëndetësorë.

Ndërsa, nuk dihet nëse edhe Osmani do të vaksinohet sot.

nga kategoria

pg slot