Vajza tenton të hidhet nga ndërtesa shumëkatëshe në Prishtinë

e postuar më at 14:20
135 0

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në Prishtinë, ku një vajzë ka tentuar të hidhet nga një ndërtesë në kryeqytet.

Rasti është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës.
Nga Policia e Prishtinës kanë thënë se vajza momentalisht është në gjendje të mirë shëndetësore, dhe se rasti ka kaluar pa ndonjë incident më të madh.

J X

nga kategoria