Vajza nga Struga sulmon me thikë një nxënës

e postuar më at 17:58
130 0

Një nxënëse e shkollës së mesme “Niko Nestor” në Strugë ka sulmuar me thikë një nxënës tjetër. Zëdhënësi, Stefan Dimoski njofton se ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së djeshme, rreth orës 09:00.

“А. М. (19) nga fshati Tatesh i Poshtër, nxënëse në shkollën e mesme “Niko Nestor” ka sulmuarat me një gjë send të mprehtë nxënësin tjetër nga Struga, me iniciale E.K.(19). Ajo është thirr për bisedë në stacionin policor dhe pasi rasti të sqarohet plotësisht, Departamenti i Policisë së Strugës do të paraqesë padi konkrete”, tha Dimoski.

J X

nga kategoria

Kufijtë e Maqedonisë

Posted by - 16/08/2021 0
Dr. Arben TARAVARI Është gusht, pavarësisht se me muajin final të verës, pritet të bien disi temperaturat e nxehta që…