U shfaq pas shumë vitesh: Ja sa ka ndryshuar Zana Krasniqi, ish-miss Kosova

e postuar më at 16:23
65 0

Dikur ishte modelja më e famshme dhe më e angazhuar, por jo më.

Ndonëse nuk dihet se për çfarë arsye e la botën e modës, Zana është mbajtur fuqishëm në mend nga publiku.

Ajo, u shpall “Miss Universe Kosova” dhe pati një karrierë disa vjeçare në SHBA, ku kishte edhe disa kontrata me rëndësi me agjensi mjaftë influente.

Zana, u rikthye në Kosovë duke lënë pas karrieren si modele në Amerikë dhe pas shumë vitesh ja ku kthehet me një set të ri fotografik.

nga kategoria

Çmime “helm” të banesave

Posted by - 15/03/2021 0
Edhe Banka Popullore konfirmon se ka rritje në çmimet e apartamenteve, sidomos në Shkup. Sipas raportit zyrtar, në tremujorin e…