“U bë qielli si vullkan”, Ballistët festojnë 30 vjetorin

342 0

Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si kurë më parë. Tetova duket vetëm Kuq e Zi. Edhe në këto momente Tetova është bllokuar nga njgyrat Kuq e Zi dhe Ballistët që brohërasin duke kënduar këngë nga më të ndryshmet edhe për festat e Nëntorit.

https://fb.watch/h3AZM7928c/?mibextid=uevf24

Administrator

Ky lajmë është postuar nga ana e redaksionit SMART NEWS. - Administratori

nga kategoria

pg slot