Tiranë, vëllai vret vëllanë dhe kunatën

e postuar më at 17:25
46 0

Pa u tharë ende gjaku i dy viktimave në Lezhë, vendi është tronditur nga një tjetër krim në familje, kësaj here në qendër të Tiranës. Në një lokal në zonën e ‘Myslym Shyrit’, vëllai ka vrarë vëllanë e tij së bashku me kunatën.

Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta ndërsa policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje. Krimi ka ndodhur rreth orës 16:45 në një prej zonave më të frekuentuara në kryeqytet.

Autori pas vrasjes është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes. Nuk dihet ende identiteti i viktimave e as i autorit, teksa të panjohura janë edhe shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë.

J X

nga kategoria

27-at

Posted by - 05/09/2021 0
Dr. Arben TARAVARI Tashmë ka disa ditë që është bërë lajm bashkëpunimi i Aleancës me VMRO-në, ashtu si është bërë…
pg slot