Tërmet i fortë në detin Adriatik, ndjehet edhe ne Maqedoninë e Veriut

e postuar më at 17:16
257 0
Tërmet me magnitudë 5.9 të shkallës Rihter u shënua në Detin Adriatik, të shtunën.

Epiqendra ndodhet rreth 66 kilometra nga Vieste në Itali.

ESMC njoftoi më herët se një tjetër tërmet më i vogël ndodhi aty dhe se u ndje në Tiranë e Durrës, por edhe në pjesën e Strugës dhe Dibrës

 

J X

nga kategoria

pg slot