Tayna i ngrit temperaturat me këtë paraqitje

e postuar më at 13:37
140 0

Tayna është një ndër këngëtaret më provokuese në mediat rozë.

Ajo me postime të shumta që bën, menjëherë kalon në lajm duke u shfaqur gjithmonë e zjarrtë.

Pasi që ka një përkushtim të jashtëzakonshëm për ndjekësit, nuk mungon asnjëherë në rrjete sociale.

Këtë herë, e shfaqur me bikini Tayna duket sikur i ngrit temperaturat vetëm sa e shohim imazhin e saj.

Shikojeni dhe binduni.

nga kategoria