Taylor Dee vdes në moshën 33 vjeçare pas një aksidenti automobilistik

180 0

Alkooli dyshohet të jetë një faktor në aksidentin e këngëtares të ‘Greener Grass’.

Këngëtarja e vendit Taylor Dee ka vdekur në moshën 33 vjeç, shkruan NY Post.

Një përfaqësues nga Departamenti i Policisë së Qytetit Euless konfirmoi për Fox News se këngëtari i “Greener Grass” vdiq të dielën pas një përplasje me makinë në Rrugën e Shtetit 183, Texas.

Policia tha se ata arritën në vendin e ngjarjes rreth orës 22:05. për të gjetur këngëtaren në “gjendje të rëndë” në një distancë të shkurtër jashtë automjetit.

Autoritetet besojnë se ajo po ngiste makinën dhe nuk kishte vendosur rrip sigurimi dhe se alkooli “mund të jetë një faktor kontribues”.

Ata shtuan: “Hetimi aktualisht është duke vazhduar por nuk duket se do të ketë ndonjë akuzë penale në lidhje me përplasjen.”

Sipas të dhënave në internet nga Zyra e Provuesit Mjekësor të Tarrant County, ajo vdiq në orën 10:52 të mëngjesit në një spital.

Shkaku dhe mënyra e saj e vdekjes janë ende në pritje teksa ajo është planifikuar për një autopsi.

Administrator

Ky lajmë është postuar nga ana e redaksionit SMART NEWS. - Administratori

nga kategoria

pg slot