Taravari takon Presindetin e Kroacisë, Zoran Milanović

e postuar më at 19:39
8 0

Kryetari i Komunes së Gostivarit Arben Taravari po qëndron në vizitë zyrtare në Republikën e Kroacisë. Me ftesë të Dario Zukovac, kryetar i komunë së Sveta Nedelja, Taravari merr pjesë në festën e shënimit të ditës së kësaj komune, njofton in7

Siç bëhet e ditur nga burime të portalit tonë, aty Taravari ka takuar personalitete të larta politike dhe të biznesit në Kroaci, ndër të cilët edhe Presidentin e Kroacisë, Zoran Milanović.

Nga fotografitë që kemi siguruar, shihet se Taravari ka pasur edhe një bisedë me presidentin kroat./in7.tv/

A M

nga kategoria