Taravari kujton 11 shtatorin/ Nga çmenduria e pak njerëzëve, humbën jetën shumë të tjerë të pafajshëm!

e postuar më at 17:04
41 0

Kryetari i Komunes se Gostivarit njeheresh nenkryetari i pare i Aleances per Shqiptaret ka kujtuar ngjarjet e tmershme ne Amerike kur nje organizate teroriste sulmoi me aeroplane me pasagjere Kullat Binjake, duke ngushelluar popullin amerikan ne nje postim ne Facebook, Taravari shkruan :

Nga çmenduria e pak njerëzëve, humbën jetën shumë të tjerë të pafajshëm!

 

Megjithëse të goditur fort bashkëpatriotët e Abraham Lincoln-it dhe Joe Biden-it arritën të ngriheshin mbi dhimbjen dhe të triumfonin mbi krimin dhe urrejten!

Qoftë  i Përjetshëm Kujtimi i viktimave!”

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0XyC6AHgxFWieXRP4wzUDEvCArGaasrBwoEbekUrNC8wMyNXetz8uaRzb36zaooozl&id=1265185232

J X

nga kategoria

pg slot