Taravari: E pamundur të gjindem në Tiranë dhe mos takoj mikun tim Erion Veliaj

e postuar më at 20:23
136 0

Javën e kaluar kryetari i ASh-së ka pasur takime të nivelit të lartë me figura të rëndësishme në Tiranë.Një ndër to ka qenë edhe takimi me kryetarine Tiranës Erion Veliaj.Ketë Taravari dhe Erion Veliaj e kanë berë të ditur sot me publikimin e këtij takimi në rrjetet sociale.

“Si gjithmonë, ishte kënaqësi shkëmbimi i përvojave ndërmjet nesh dhe bashkëbisedimet për planet për zhvillimin e Komunave tona, krijimi i urave lidhëse për stimulim dhe ndërveprim të rinive tona.
Vitin e ardhshëm Tirana shpallet Qyteti Evropian i Sportit, sportistët dhe sportdashësit nga mbarë Evropa janë me fat që do ta kenë një nikoqir si Erioni.”- shkruan Taravari

“Me Arben Taravarin, kryetarin e Komunës së Gostivarit, në një takim miqësor 😊, ku bashkëbiseduam për projektet e përbashkëta që na presin dhe mbështetjen e pakufishme mes dy qyteteve! 🇦🇱🇲🇰” shkruan Erion Veliaj.

A M

nga kategoria

pg slot