“ Takimi me Jasminën ishte i shpifur”, Jasmina bëhet ‘bishë’ pas deklaratës së Princit

e postuar më at 21:42
108 0

Pas transmetimit të pjesës së parë të takimit mes Princit dhe Aristelës ka nisur një debat i madh në studio.

Princi tha gjatë takimit se është takimi i dytë pasi i pari me Jasminën ishte i shpifur. Kjo ka sjellë reagimin e menjëhershëm të Jasminës e cila tha se nuk mund të flasë në atë mënyrë.

“Ça është ajo është i shpifur, si mund ta thuash ashtu”, tha Jasmina.

“Çfarë të them unë kur ditën e takimit tonë ti shkove dhe puthe Andin”, u shpreh Princi.

J X

nga kategoria