Skandal në Bogovinë: Sulmohen futbollistët e KF Gostivarit

e postuar më at 22:15
295 0

Skandal në Bogovinë: Sulmohen futbollistët e KF Gostivarit

Skuadra e KF Gostivari nuk arriti të shënojë fitore në lojën kundër skuadrës Drita në Bogovinë (2-2), dhe pas ndeshjes ka pasur edhe skena jo të këndshme, pasi që janë sulmuar lojtarë të skuadrës mysafire.

Civilë të cilët kanë qëndruar për skaj fushës së futbollit i kanë sulmuar lojtarët e KF Gostivarit, por cak i sulmuesve ka qenë edhe referi Marjan Eckoski. Me lëndime më të rënda nga futbollistët e Gostivarit ka mbetur kapiteni Hakan Limani, ndërsa rasti është denoncuar në stacion policor.

J X

nga kategoria

Zvicra kampione në vet-regjistrim

Posted by - 24/03/2021 0
Jasmina Georgieva nga Enti Shtetëror i Statistikave tregoi se në cilin vend të Evropës po regjistrohen më së shumti qytetarët.…
pg slot