Shpërthen zjarri në një banesë në Tetovë (Video)

e postuar më at 13:29
172 0

Në një banesë në Tetovë ka shpërthyer zjarri.

Sipas informacioneve të para që TV21 ka arritur t’i sigurojë nga terreni, thuhet se zjarri ka prekur vetëm njërën banesë dhe nuk ka të lënduar.

Zjarr është shuar nga zjarrfikësit, megjithatë ende po punohet në zbulimin e shkaqeve që dërguan deri te shpërthimi.

nga kategoria

pg slot