Shoqe apo armike/ Jasmina dhe Ola jetojnë bashkë?

e postuar më at 11:23
124 0

Konkurrentja më e re e programit “Për’puthen”, Ola ka nxitur debate të forta që kur hyri në emision.

Ajo shprehu pëlqim për Andin, i cili është deklaruar vetëm për Jasminën, shkruan Indeksonline.

Për çudi, Jasmina tregoi se e njihte Olën para dy viteve, dhe tha se e kishte bekuar Zoti që e kishte larguar nga ajo.

Mirëpo gjërat nuk po dalin si po deklarohen në program.

J X

nga kategoria