Shoferi i ambulancës, infermierja dhe një pacient me koronavirus lëndohen në një aksident

e postuar më at 22:16
63 0

Në magjistralen Shtip-Koçan për shkak të një aksidenti mëngjesin e sotëm ka pasur ndërprerje të komunikacionit. Siç bëhet e ditur, automjeti i ambulancës dhe një kampion u përplasën në aksident.

Ndërsa në aksident lëndime kanë pësuar shoferi i automjetit të ndihmës së shpejtë, një infermiere dhe një pacient me coronavirus, i cili u transportua në spitalin e Shtipit. Nga Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë njoftojnë se këtë mëngjes ka pasur ndërprerje të komunikacionit në autostradë. Smart News

J X

nga kategoria