Sabri Fejzullahu viziton “Shtëpinë e të Moshuarve” në Suharekë

e postuar më at 13:18
140 0

Sabri Fejzullahu cilësohet si ikonë e muzikës shqiptare.

Për vite me radhë ai solli hite të mëdha, duke bërë për vete të gjithë shqiptarët.

Sot ai shkoi në vizitë tek Shtëpia e të Moshuarve në Suharekë.

Ishte humanisti i njohur Halil Kastrati ai i cili publikoi një imazh krahas tij duke e falënderuar atë për vizitën.

“Faleminderit per viziten @sabrifejzullahu_official”, shkroi ai në mbishkrimin e imazhit.

nga kategoria

Moti sot në Maqedoni

Posted by - 04/02/2022 0
Paradite në Maqedoni do të ketë moti me vranësira të ndryshueshme dhe të ftohë, ndërsa gjatë pasdites, mot kryesisht me…
pg slot