Rita Ora nis inçizimin e këngës së re derisa vëmendja bie tek veshja e saj

e postuar më at 13:34
155 0

Rita Ora po vazhdon të qëndrojë në Australi për shkak të angazhimit të saj tashmë si gjyqtare e “The Voice of Australia”.

Teksa ka qenë në një pushim nga shfaqja, artistja shqiptare është fotografuar në një studio muzikore ku duket se ka filluar punën për një projekt të ri muzikor.

Siç shquhet për stilin e veçantë dhe të guximshëm, këngëtarja është shfaqur me një ‘look’ të ri.

Në imazhe të ndara, Rita shfaqi fizikun e saj të zbukuruar në pjesën e sipërme të prerjes së zezë dhe pantallona të shkurtra që përputhen, të cilat shfaqnin një model rreth skajit.

nga kategoria