Rita Ora kujton performancën në Sidnei të Australisë

e postuar më at 23:12
104 0

Këngëtarja ka kujtuar performancën e ditëve më parë.

Rita Ora performoi në paradën e LGBTI e cila kishte një publik prej një numri të madh të fansave të saj dhe atyre që i përkasin këtij komunitetit.

Sot ka postuar video dhe fotografi duke shkruar se ka qenë e lumtur që ka performuar disa nga këngët e saj të reja live.

Për këtë paraqitje, artistja e njohur me famë botërore kishte zgjedhur veshjen me ngjyra që i përkasin këtij grupi.

Rita, përveç prezantimit të disa këngëve të saj mori vëmendje edhe me vallëzimin bashkë me grupin e ftuar.

nga kategoria