Riniani hoqi dorë nga ajo/ Antonela çohet të përqafojë Blerimin, tension mes tyre: Nuk më provokon dot

e postuar më at 13:45
111 0

Tensioni mes Antonelës dhe Blerimit vijon ende. Pas transmetimit të takimit të tyre, Antonela u ngrit që ta përqafonte në studio, por kjo nuk e tundoi aspak Blerimin, i cili vijon të thojë se nuk e provokon dot. Shkak për tensionin e tyre është bërë takimi 4 minutësh i Antonelës me Atdheun, ku u vu re flirtimi mes tyre.

Antonela: Të përqafoj pak se je mërzit me mu. Çohu në këmbë.

Blerimi: Po çohem prej respektit ndaj femrës.

Antonela: Pse ndaj meje jo?

Blerimi: Pse s’je femër ti? Ulu të diskutojmë.

Antonela: Pëlqimin e kam akoma, por ai është pak kështu…

Blerimi: Jam i zhgënjyer nga 4 minutëshi. Nuk ishte takim por flirtim, këmbët, buzët, sytë.

Antonela: Nuk bëra diçka të gabuar. Përderisa Riniani preket dhe tërhiqet, nuk më ka interesuar aq sa mendoja. Nuk e kuptoj pse revoltohesh kaq shumë për asgjë.

Blerimi: Mua nuk më provokon dot.

Antonela: Ku ishte provokimi dhe të shpjegoj unë?

Blerimi: Më fal, çfarë të duhej takimi 4 minutësh.

Antonela: Më ka thirr në telefon me u sqaru. I thashë jam në program.

Blerimi: Nuk ishe te kafja e tij me u sqaru?

Antonela: Jo. Nuk më kërkon mua llogari se nuk jam gruaja jote. Të ishte ashtu, nuk dilja publikisht në mes të Sarandës.

Blerimi: Ti më ke kërkuar mua llogari gjithmonë. Po të kursej në respekt të mamit tënd.

Antonela: Jo Mos e përsërit më këtë gjë. Edhe ajo ka respekt për ty shumë.

Blerimi: Jam e sigurt që është kundër këtyre gjërave që ke bërë ti.

nga kategoria