Reshje të dendura, Korçë mbulohet nga bora e pranverës (Video)

199 0

Gjatë natës në Korça është përfshirë nga reshje bore të cilët kanë vijuar dhe ditën e sotme.

Ndërkohë nuk janë paraqitur probleme në akset rrugore, ndërsa kërkohet kujdes nga drejtuesit e automjeteve për shkak të lagështirës në rrugë.

Gjithashtu reshjet e borës kanë përfshirë edhe zona ndryshme në Librazhd.

Administrator

Ky lajmë është postuar nga ana e redaksionit SMART NEWS. - Administratori

nga kategoria

pg slot