Reja e Gilit “pushton” rrjetin nga Dubai

e postuar më at 12:19
106 0

Tashmë Herolina Zeka nuk është emër i panjohur për publikun, që nga momenti i zyrtarizimit të lidhjes së saj me djalin e këngëtares së njohur Gilit.

Falë familjes Berani, bukuroshja ka fituar famë dhe ndjekës të shumtë në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Brunja është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan imazhe nga jeta e saj e përditshme, shumë prej tyre imazhe provokuese.

Së fundi e dashura e Robert Beranit është duke kaluar pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe dhe nuk kanë munguar fotot provokative nga atje.

 

E tillë ka qenë edhe fotografija që ka ndarë sot me ndjekësit, ku shihet vetëm me bikini me printe zebre dhe flokë të lëshuar.

 

Duket joshëse si gjithmonë.

nga kategoria