Reagimi i Dua Lipës pasi Vjosa Osmani u zgjodh presidente

e postuar më at 09:48
131 0

Këngëtarja shqiptare ka uruar Presidenten e re të Kosovës.

Dua Lipa është njëra ndër femrat shqiptare më të suksesshme të momentit si në botën e muzikës po ashtu edhe në atë të biznesit.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale duke publikuar imazhe apo video të ndryshme nga karriera dhe jeta e përditshme.

Së fundmi Dua ka publikuar një urim për Presidenten e re të Kosovës, Vjosa Osmanin, teksa tha edhe disa fjalë për të.

“Urime zonja presidente Vjosa Osmani”, tha ajo.

“Sa e mrekullueshme të shohësh një grua në maje”, u shpreh Dua.

nga kategoria

Policja seksi e Kosovës vazhdon me pozat joshëse

Posted by - 10/04/2021 0
https://www.instagram.com/linda_b_aliu/?utm_source=ig_embed&ig_mid=555B0C77-3AAA-4E8B-B5B3-B65290BE7E05Tash e sa kohë, Linda Aliu, njihet si policja më seksi në Kosovë. Me fotografitë e saj nëpër rrjete sociale,…