Ramë Lahaj për Vjosa Osmanin: “Kjo është presidentja ime”

e postuar më at 13:23
129 0

Vjosa Osmani- Sadriu është zgjedhur Presidentja e re e Republikës së Kosovës.

Shumë fytyra publike kanë uruar Osmanin për postin e ri dhe shumë prej tyre kanë, një ndër ta edhe Ramë Lahaj, shkruan “Kosovarja”.

Tenori shqiptar me famë ndërkombëtare, Ramë Lahaj është mjaft aktiv në rrjete sociale, ku shpesh shpreh mendimin e tij edhe për çështje politike.

“Presidentja ime, Vjosa Osmani” ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë, duke treguar kështu se i është gëzuar shumë zgjedhjes së Osmanit, presidente./Kosovarja/

nga kategoria