Publikohen fotot ku shihen Atdheu dhe Jasmina në momente intime

e postuar më at 12:29
202 0

Në rrjetet sociale po qarkullon një video, ku Atdheu shfaqet mjaft i afërt me Jasminën. Ata duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit, ku nuk mungojnë momentet intime.

Nga ana tjetër, Atdheu u rikthye dje në Për’puthen për një përballje me Antonelën, me të cilën pati një përplasje pasi zbuloi se kishin një puthje jashtë programit.

Atdheu tha se e bëri publike pas akuzave që i bënte Antonela në studio, ndërsa ajo i tha se ishin të nxitura nga puthja me Sarën.

Në përfundim të sqarimit, Antonela kërkoi që të rikthehej Atdheu në program, ndërsa pritet të merret një vendim.

nga kategoria

pg slot