Pse u largua Ledri? – Getoar Selimi shpjegon në detaje përçarjen e “Babastars”

189 0

Reperi i njohur Getoar Selimin, për vite të tëra ka kontribuar në zhanrin e hip-hipit shqiptar.

Ai ka folur për jetën dhe karrierën profesionale, ndërsa shpalosi edhe shumë të pathëna.

Padyshim që ai u pyet për përçarjen e grupit ‘Babastar’, pasi Ghetto cilësohet si ndër themeluesit e label-it.

“Nuk kam dashur të flas gjërat e brendshme, por mund të them se ne, unë kam qenë ai që, asnjërit prej tyre nuk i kam marrë asnjë cent, unë kam bërë për këta njerëz, ka fakte se kush i ka shkruar ato këngë të tyre. Pakënaqësitë kanë qenë mes njëri-tjetrit se sa për mua”, tha ai në Klan Kosova.

Administrator

Ky lajmë është postuar nga ana e redaksionit SMART NEWS. - Administratori

nga kategoria

pg slot