Përvoja e Erdogan me kalërimin, kështu ishte rrëzuar vite më parë

e postuar më at 09:58
161 0

Presidenti turk, Recep Tayip Erdogan, nuk ka përvoja të mira me kuaj.

Kjo sepse, vite më parë Erdogan kishte provuar të kalëronte, por që ishte rrëzuar në tokë.

Siç shihet në video, ai s’ka arritur t’i qëndrojë në shpinën e kalit as për 1 minutë, pasi kali e hedh përtokë.

Atij menjëherë i vijnë në ndihmë disa njerëz, dhe presidenti turk çohet në këmbë.

https://video.gjirafa.com/video-1617264438-mp4

nga kategoria

pg slot