Përmallohet Tayna, kujton një nga paraqitjet e saj më unike

203 0

Tayna ka rikujtuar një prej dukjeve të saj të para një viti kur kishte një pamje shumë më ndryshe se sot.
Reperja e njohur duke risjellur një imazh tkesa shihet me flokë rozë, e që thotë se ka kohë që nuk e ka ndryshuar “look”-un.

Tayna shihet e shtrirë, e veshur me shumë stil dhe në formë të mirë, paraljmëron se shumë shpejt mund ta shohim me një ndryshim tjetër në pamje, teksa shkruan: Moti se kom ndrru ngjyrën e flokëve diçka”.

Ndërkohë, së fundi reperja ka nisur pushimet në Jug të Shqipërisë.Ndryshe, ajo po shijon suksesin e këngës “WTF” që e solli para pak ditësh në bashkëpunim me reperen angleze, Ivoriana Doll

Administrator

Ky lajmë është postuar nga ana e redaksionit SMART NEWS. - Administratori

nga kategoria

pg slot