Pas divorcit, Kim Kardashian po fokusohet në karrierën si avokate

117 0

Kim Kardashian duket se të gjithë energjinë që ka do ta transferojë në një sferë tjetër të jetës.

Derisa në rrjet janë duke qarkulluar lajme të shumta për divorcin e saj me Kanye West, ajo ka zgjedhur një rrugë tjetër, shkruan Mirror.

Kjo do të thotë që nëna e katër fëmijëve do të fokusohet më shumë në karrierën si avokate, për të cilën edhe po kryen studime.

Thuhet se Kim po zgjohet në orët e hershme të mëngjesit, për të shfletuar të dhënat që i duhen për profesion.

Bukuroshja brune përndryshe po dëshiron që pas studimeve, të mos jetë një yll televiziv.

Ndërkohë, ajo është duke qëndruar në rezidencën që e ndante me reprin dhe katër fëmijët e tyre.

Administrator

Ky lajmë është postuar nga ana e redaksionit SMART NEWS. - Administratori

nga kategoria