Parashikimi i motit për sot

e postuar më at 07:17
110 0

Moti sot do të jetë me diel dhe vranësira lokale. Do të fryj erë mesatare nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -4 deri në 4 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 11 deri në 17 gradë Celsiusë.

J X

nga kategoria