Pamje dramatike, ariu ndjek një skiator në pistë (Video)

e postuar më at 18:29
185 0

Për herë të dytë këtë vit, skiatorët në të njëjtin vendpushim rumun janë përballur me një ari në pistë dhe kanë arriur të filmojnë incidentin.

Arratisja më e fundit në Predeal Ski Resort në malet Transilvaniane të Rumanisë u zhvillua të martën

Instruktori i skive Adrian Stoica ishte gati të fillonte të jepte një orë mësimi kur kapi videon. Ai tha se nuk kishte frikë të kthehej në të njëjtën pistë skive ku një ari ndiqte njerëzve në pistë në janar derisa, një ari tjetër i ri doli papritmas nga pyjet.

 

nga kategoria

pg slot