Osmani: Diaspora regjistrohet

e postuar më at 21:53
149 0

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani, në Click Plus edhe një herë theksoi se diaspora regjistrohet dhe do të jetë pjesë e përqindjes.

“Diaspora do të regjistrohet dhe do të jetë pjesë e përqindjes”, u shpreh Osmani.

nga kategoria

pg slot