“Nuk dua drama”, Bearti e mbyll njëherë e përgjithmonë historinë me Tean

204 0

Bearti ka konfirmuar sot lajmet që prej ditësh qarkullojnë në media për ndarjen e tij nga Tea.

“Po, gjithçka ka marrë fund”-shkruan ai në një postim në rrjete sociale duke kërkuar publikisht që kjo çështje të mos hapet më sepse nuk do vëmendje.

“Nuk dua drama ose vëmendje, kështu që dua ta mbyll këtu këtë kapitull edhe mos ta hap më asnjëherë”-mbyll mesazhin e tij Bearti duke i dhënë fund njëherë e mirë.

Po arsyeja? Kjo ka mbetur ende enigmë dhe siç duket kështu do të mbesë pasi siç shihet Bearti dëshiron ta mbyllë me kaq ndërsa Tea ka preferuar të mos flasë aspak për lajmet e ndarjes.

Administrator

Ky lajmë është postuar nga ana e redaksionit SMART NEWS. - Administratori

nga kategoria

pg slot