Nora Istrefi mahnit me linjat në imazhet me bikini

e postuar më at 14:02
78 0

ora Istrefi është e përkushtuar për t’i ruajtur linjat e admiruara trupore dhe këtë e bën për mrekulli.

Sa herë që publikon fotografi, merr mijëra pëlqime nga fansat e saj të shumtë, të cilët e pëlqejnë jo vetëm muzikën e saj, por edhe dukjen.

J X

nga kategoria

pg slot