Një tjetër humbje për Gostivarin. Ndërron jetë 26 vjeçari nga Debreshi

e postuar më at 13:39
77 0

Elfat Neziri nga Debreshi i Gostivarit ka ndërruar jetë këtë të diel pas një sëmundje të gjatë, njofton Flaka

I ndjeri ishte diagnostifikuar me kancer dhe pas një betje të gjatë ia ka dorëzuar shpirtin Zotit.

Vdekja e tij vjen pa kaluar 24 orë nga vdekja e Adas Shabanit nga Dobërdolli, i cili humbi jetë në Kavadar nga një aksident me motor. Flaka

J X

nga kategoria

pg slot