Nga Stambolli në Prishtinë, Nora të shkrinë

e postuar më at 20:29
193 0

Arbnora Ademaj ka disa javë që ka qëndruar në Turqi.

Bukuroshja kosovare është bërë pjesë e një seriali turk i cili pritet të transmetohet së shpejti.

Pasi ishte pjesë e xhirimeve krah emrave të njohur të kinematografisë turke, Arbnora është kthyer për pak ditë në Prishtinë.

Tejet joshëse dhe seksi, Nora ka pozuar në të bardha duke bërë fansat për vete edhe një herë./Indeksonline/

J X

nga kategoria