Nga sot fillon fushata “VAKSINOHU”

e postuar më at 16:52
30 0

Kryeministri i vendit, Zoran Zaev në një dalje për media ka folur për vaksinat kundër Covid-19. Zaev theksoi se vaksinat janë të sigurta dhe efikase dhe kjo është e vetmja mënyrë për të mposhtur Covid-19. Ndër të tjera, kryeministri bëri të ditur se nga sot do të fillon edhe fushata për vaksinimi “VAKSINOHU.

T F

nga kategoria

Sela i reagon Vuçiqit

Posted by - 19/03/2021 0
Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela ka reaguar ndaj provokimit me një hartë të presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, i…