Nga personazhet e “Për’puthen” përveç Melisës, edhe këta tre ish konkurrentet tjera që po i futen muzikës(Video)

149 0

Kur jemi te personazhet e “Përputhen”, përveç Melisës, në muzikë do e sfidojnë vetën edhe Ana Lleshi, e Arsimi me Erin, të cilët po punojnë për këngët e tyre të para.

Ana do të vijë me një projekt solo, brenda dy javësh e pritet të jetë goxha thumbuese në tekstin e saj, ndërsa Arsimi me Erin, po vijnë në bashkëpunim, xhirimet e klipit të këngës veq kanë nisur, e për pak kohë do të publikohet në Youtube.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Administrator

Ky lajmë është postuar nga ana e redaksionit SMART NEWS. - Administratori

nga kategoria

Dani, gjyshi i ëndrrave

Posted by - 16/04/2021 0
Ramadan Krasniqi është një nga artistët më të njohur dhe të respektuar të muzikës shqiptare, shkruan “Kosovarja”. Dani prej vitesh…
pg slot